تبلیغات
کانون فرهنگی مسجد صاحب الزمان (عج) - برای یاری امام زمان (ع) آماده باشید ... ظهور نزدیک اس
سایت من
آخرین عناوین
مطالب سایت
درباره سایت

آمار و امکانات سایت

آمار سایت

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

!-- BEGINNING OF sayberi174.ir -->

">

معببر سایبری فندرسک

سایت من

پیوندها، پیوندهای روزانه، موضوعات، نویسندگان و ...


نظرتون راجع به این وبسات چیست؟

آخرین نوشته ها، آرشیو و برچسب ها

درباره سایت*کلیه حقوق این سایت محفوظ است*

کلیه حقوق این سایت محفوظ است

مطالب سایت

کانون فرهنگی مسجد صاحب الزمان (عج)

برای یاری امام زمان (ع) آماده باشید ... ظهور نزدیک اس

برای یاری امام زمان (ع) آماده باشید ... ظهور نزدیک است.


حادثه شریف ظهور، حادثه ای بزرگ است و قدرت های بزرگ جهان، سیاست خارجی خود را بر مبنای حوادثی که پیش از آن رخ می دهد، جهت داده و نقشه های نظامی خود را به شکلی سامان داده اند که آمادگی های لازم برای این حادثه درآن ملحوظ باشند. این در حالی است که مؤسسات دینی و رسانه های این دولت ها نیز مردم خود را برای پیشواز این حادثه آماده می سازند.

 

این مؤسسات دینی به همراه رسانه های دیداری و شنیداری این دولت ها، از سالهای دهه هشتاد میلادی مردم خود را به ایمان جمعی به وقوع حادثه ای بزرگ در سرزمین شام که به نبردی هسته ای خواهد انجامید، توجه داده اند. آنها پیوسته مردم خود را به ایمان به این نکته فرا می خوانند که به زودی لشکری از دشمنان مسیح که بدنه اصلی آن از میلیون ها نظامی تشکیل یافته، از عراق حرکت می کند و پس از گذشتن از رود فرات به سوی قدس رهسپار می شود؛ اما نیروهای مؤمن به مسیح، راه این لشگر را سد کرده و همگی در «آرماگدون» با یکدیگر برخورد خواهند کرد و در این مکان است که درگیری اتفاق خواهد افتاد؛ سپس مسیح برای بار دوم از جایگاه رفیع خود بر زمین فرود می آید و پس از چندی زمام رهبری جهان را در دست گرفته و صلح جهانی را برقرار می سازد.

 

یک بررسی انجام گرفته از سوی مؤسسه «تلسن» که در اکتبر سال 1985 میلادی به نشر رسیده است؛ نشان می دهد که در حال حاضر 61 میلیونآمریکایی در انتظار واقعه آرماگدون گوش خوابانده اند. آری، دیگران مجدانه به منظور ظهور مسیح تلاش می کنند و من از این می ترسم که زمانه از ما پیشی بگیرد و ناگهان با آن حادثه عظیم روبرو شویم و نتوانیم کاری انجام دهیم.

 

زمان به سرعت می گذرد و حوادث سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جهان به همراه نشانه های طبیعی، همگی به نزدیک بودن یک حادثه عظیم اذعان دارند و این در حالی است که ما نه خودمان را برای یاری رساندن به منجی موعود آماده کرده ایم و نه دوستان و نزدیکانمان را. آماده ساختن جوانان و مردان، حتی دختران و زنان در سطوح مختلف روانی، عقلی و بدنی به منظور پیشواز از حادثه شریف ظهور قائم آل محمد (ع) امری بی نهایت مهم است.

 

سزاوار است که همگی به خود آییم و ایمانمان را به ظهور قائم آل محمد (ع) عمق بیشتری بخشیده و پافشاری مان را بر لزوم تعجیل ظهور آن حضرت و نزدیک شدن وقوع آن ژرفا دهیم و چنانکه سزاوار است شمار کسانی را که به این مسئله ایمان دارند و برای پیشواز این ظهور شریف و حوادث پیش از آن آمادگی دارند، فزونی بخشیم.

 

بدانید که رمز موفقیت، هدف را به درستی تشخیص دادن، زود عمل کردن، و پایداری در عمل است. علامه حسن زاده آملی می فرمایند: «هر کس، هر کاری می خواهد در دوران ظهور انجام دهد، الان شروع کند؛ چون وقتش فرا رسیده و زمینه اش از هر جهت آماده استپس به خدای خودمان اعتماد کنیم و سپیدی صبح ظهور را با همه وجودمان لمس کنیم. 

 


 

توضیح: آرماگدون (هرمجدون) نام شهری است در منطقه عمومی شام (سوریه)، که بنا به آنچه در باب شانزدهم مکاشفات یوحنا در عهد جدید آمده است، جنگی عظیم در آنجا رخ می دهد و مرحله حاضر از زندگی بشر در آن زمان پایان می یابد؛ به عبارتی، نبرد مذکور مقدمه تحولی بزرگ است که سرنوشت نهایی آدمی بر روی کره زمین به آن بستگی دارد